Telefon : 0538 542 84 00 | Email : info@gencsu.comAyvalık Petek Temizleme


Ayvalık Petek Temizleme

Ürün Kodu :

Ürün Fiyatı :Edremit Körfezi'nin tüm ilçelerinde oldugu gibi Ayvalık ilçesinde de Ayvalık petek temizleme adı ile hizmet vermekteyiz.Her türlü beyaz eşya bakım onarım ve tamirat işlemi yapan Ayvalık Petek Temizleme son işlemlerinden bir tanesi ise sizler için kış aylarının korkulu rüyası olan petek tıkanmasına çare bulmak olmuştur.
 
Tıkanan petekleri temizleme işine de el atan firmamızın son olarak bu alanda da tecrübeli ve işini bilen elemanlar alarak bu işe de yönelmesiyle siz müşterilerimiz bizi daha fazla tercih edeceksiniz
 
Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber tıkalı olan peteklerde kendini belli etmeye başlamıştır. Kombinizi yaktığınız halde oda yeterince ısınmıyorsa ya da kombinin derecesi çok yüksek olduğu halde çok az ısınıyorsa bunun nedeni kombinin bozuk olması değil aksine peteklerin tıkalı olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun için yapılması gereken işlem kombiye hiç dokunulmadan peteklerin temizlenmesi işlemi olmalıdır. Petekler temizlendikten sonra otomatik olarak kombi de çalıştığı derecenin hakkını vererek yüksek randıman sağlamaya başlayacaktır.
 
Petek temizleme nasıl yapılır?
İlk önce ekiplerimiz kaç peteğin temizlenmesi gerektiğini hesaplarlar
Sonrasında size bir ücret çıkarır ve sizin onayınıza sunarlar
Sonrasında onay vermeniz durumunda peteklerinizin özel makinemiz yardımı ile açılır.
Sonrasında bu makine ile içerde bulunan tortu ya da kir çekilerek temizleme işlemi yapılır.
Son olarak da içeriye özel bir sprey sıkılarak tekrar tortu tutmasının engellenmesi amaçlanır.
Sizlerde kış aylarının gelmesiyle beraber kombinizin bozulmasını ya da aksamasını istemiyorsanız petek temizliğinizi aksatmadan yaptırmak için bizlere 0538 542 84 00 numaralı telefondan ulaşarak size gelmemizi istediğiniz günü bizlere belirtebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizleri aramaktır.


ÜRÜN RESİMLERİ