Telefon : 0538 542 84 00 | Email : info@gencsu.comPetek Temizliği


Petek temizliği 9 bar basınçlı filtreli özel üretim makine ile ilaçlı veya ilaçsız olarak temizlenmektedir. Yakıt tasarrufu sağlar. Isınma maksimum seviyede olur

Ürün Kodu :

Ürün Fiyatı :Edremit petek temizliği alanında hizmet vermekteyiz. Evlerimizde özellikle kış aylarında en büyük telaşımız ısınma meselesidir. Peteklerin kullanımının artmasıyla birlikte Edremit petek temizliği için talep çoğalmıştır.
 
Petek temizliği, radyatörün belli bir süre kullanılmasından sonra peteklerin bakımıdır. Bu bakım sayesinde tarakta biriken tortu, kum, kireç ve çamur uzaklaştırılabilir ve sıcak su kolaylıkla tarak içinde dolaştırılabilir. Edremit petek temizliği hizmeti veren firmamız petek temizliğinde kesin çözüm sunmaktadır.
 
Peteği temizlemeye başlamadan önce, kombine veya kazan 50 ° C sıcaklıkta çalıştırılır ve radyatörün giriş ve çıkış sıcaklıkları ölçülür ve kaydedilir. Ardından suyu ısıtma cihazından boşaltın. Petek temizleyici cihaza bağlanır ve sisteme petek temizleyici enjekte edilir.
Edremit petek temizliği hizmeti veren firmamız bu sorunun çözümünde profesyonel cihazlar kullanılmaktadır.
 
Petek temizleme, petek içindeki yabancı maddeleri sistemden çıkarmak için özel makinelerin ve kimyasalların kullanılması anlamına gelir. Zamanla kireç, çamur, çamur ve korozyon artıkları petek iç yüzeyinde birikerek ısıtma veriminin düşmesine neden olur.
 
Peteklerin kirlendiğini nasıl anlarız?
Petek üzerinde ısıtılmamış alanlar varsa, peteklerinizin üstü ısınmıyorsa, peteklerinizin altı ısınmıyorsa, musluğunuzdan neredeyse hiç su gelmiyorsa anlaşılır.


ÜRÜN RESİMLERİ